1- مقدمه

بسم الله الرحمن الرحیم


" شرحی بر علائم نجومی آخرالزمان "

این مقاله که ملاحضه می فرمائید، توضیحی است بر چرائی برخی از رویدادهای نجومی آخرالزمان و همچنین تکمله ای است بر دو مقاله قبلی که پیش از این تحت نامهای "شیطان می آید"  و  "ترانزیت" به رشته تحریر درآمده بود.

امید است که به یاری حضرت حق تعالی بتوانم این فراز را آنچنان که شایسته است به پایان ببرم و آنچه که در ذهن دارم به گونه ای بیان کنم که قابل فهم و درک بوده و به عمق جان شما عزیزان بنشیند.

بازهم در ابتدای همین مقاله مکرراً عرض می کنم که آنچه بنده در این سلسله مقالات به آنها اشاره نموده ام (به استثناء آیات کلام الله مجید – روایات – و سایر نقل قولها و برداشتها از منابع دیگر) درحکم یک برداشت و نتیجه گیری شخصی(یا به عبارتی بهتر در یافتی ناخودآگاهانه)بوده است.پس به همان میزانی که احتمال خطا در آنها وجود دارد،صحیح بودن آنها نیز محتمل است.

تقاضای این حقیر از شما این است که این مطالب را در حکم یک ایده و نظر(فرضیه)از اینجانب پذیرا باشید و برای یافتن سرچشمه حقیقت، خود به تحقیق و جستجو بپردازید.

ارادتمند شما – یوناس خداجو

(ارائه مطالب بزودی و در آینده ای نزدیک،انشاالله)

/ 2 نظر / 46 بازدید
mohamad

یوناس عزیز با سلام وخسته نباشید.مطالب شما بسیار پسندیده ومعقول است.در صورت امکان بفرماید از کجا وچگونه در این باب بیشتر جستجو کنم .که تشنه اطلاعات بیشتری هستم.با سپاس محمد.

رضا

سلام. پس چی شد این مقاله؟؟؟؟