ستاره شوم!

بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

 

پنج پر ،ستاره شوم!

 

وقتی سکانس ابتدائی فیلم ملک سلیمان،جادوگری را نشان می داد که برای مدد از اربابش ابلیس ملعون در میان یک ستاره پنج پر نشسته و مشغول انجام مناسک شیطانی بود،با خود گفتم که چه خوب!
پس معلوم است که خیلی ها از راز شیطانی بودن این ستاره مطلع هستند و چه بسیاری نیز که با دیدن این فیلم به این مهم پی خواهند برد!

اما ناگهان کسی گفت؛

اگرچه دانستن اینکه "ستاره پنج پر یک نماد شیطانی است" مهم است،اما مهم تر از آن اینست که مردم بدانند؛

"چرا ستاره پنج پر،بعنوان نماد قدرت شیطان معرفی شده است؟"

علی اکبر رائفی پور در یکی از همایشهایش باذکر این نکته که ستاره پنج پر یک ستاره شوم و شیطانیست، عنوان می کرد که حتی اشخاص ممکن است به صرف همراه داشتن این علامت با خود به گرفتاری و بلا دچار شوند!

اما چرا ستاره پنج پر باید تا این حد نحس و شوم باشد،به این دلیل است که؛

"این ستاره در واقع نماد نقض قانون الهی و سرپیچی از دستور خداوند است"

همانطور که قبلاً هم گفته شد؛

سیاره زهره طی هر 8 سال،در 5 نوبت با زمین مقارنه دارد،یعنی بعبارت دیگر در فاصله هر 584 روز یکبار خورشید – زهره – زمین در یک راستا قرار می گیرند.

یکی از شگفتی های خلقت این است که سیاره زهره در هنگام مقارنه با زمین حرکات اعجاب انگیزی انجام می دهد که قانون جاذبه عمومی نیوتن را نقض می کند.بدین ترتیب که این سیاره در زمانهای مقارنه،از مسیر اصلی مدار خود خارج شده و با انجام یک حرکت اضافه برسازمان از کنار زمین گذشته و سپس مجدداً به مدار اصلی خود باز می گردد.این مانورهای دوار و رقص گونه که به پنج شکل متفاوتند به Loop  یا Symmetrical  موسوم هستند.

 

Symmetrical  To  Loop

 

             

Loop                                                         

 

 Symmetrical               

بدیهیست که بر طبق قوانین حاکم بر طبیعت،سیاره زهره در زمان ترک مدار اصلی خود برای انجام این مانورها،می بایست که تحت تاثیر جاذبه خورشید به سمت آن کشیده شود،اما یاذالعجب که چنین نمیشود و این سیاره مرموز بی هراس از گرفتار شدن در دام جاذبه خورشید،مانور دورانی خودش را در کمال آسودگی انجام داده و سپس مجدداً به مسیر اصلی اش باز می گردد!

برای توصیف اعجاب انگیز بودن مانور سیاره زهره در هنگام مقارنه با زمین،شما باید تصور کنید که یک روز به محل کار خود بروید و در کمال تعجب مشاهده نمائید که یکی از همکارانتان به پرواز درآمده و مانند سرنشینان یک فضاپیما یا ایستگاه فضائی به صورت شناور در فضا می چرخد و در همان وضعیت نیز به کارهای خود رسیدگی می کند!!!

به همان میزان که رخ داد چنین پدیده ای می تواند برای شما اعجاب انگیز باشد،این مانورهای نامتعارف سیاره زهره برای دانشمندان علم فیزیک و نجوم،اعجاب انگیز است!

(به همین دلیل شما اگر در فیلمهای علمی – تخیلی دقت کنید،می بینید که سفینه های موجودات فضائی همواره نسبت به جاذبه زمین بی تاثیر یا کم تاثیرند.به عقیده شما این دیدگاه از کجا سرچشمه می گیرد!؟!)

دانشمندان همواره از گفتن واقعیت درمورد این مانورهای رقص گونه سیاره زهره، پرهیز می کنند و معمولاً علت آنرا وجود عوامل ناشناخته و یا ناشی از جاذبه متقابل بین این 2 سیاره(زهره و زمین)در هنگام نزدیکی به یکدیگر،می دانند.

اما حقیقت ماجرا اینست که؛

درحال حاضر برطبق مدرن ترین نظریه موجود در جهان هستی،یعنی نظریه اطلاعات،باید گفت که کنترل این سیاره را شخص خاصی در دست گرفته.و آن شخص خاص هم کسی نیست به جز شیطان رجیم.

و همانگونه که بنده در این سلسله مقالات به طور کامل به آن اشاره کردم،این تسلط به اذن الهی و احتمالاً به دو منظور بوده است؛

1-      آزمودن بشر

"...و شیطان را بر ایشان تسلطی نبود مگر آنکه می خواستیم معلوم داریم که چه کسانی از قیامت در شک هستند و چه کسانی به آن ایمان دارند... سوره سباء – 21 "

2-      در پاداش اعمال و عبادات هزاران ساله ابلیس که خداوند وعده کرده بود که آنها را دنیوی می دهد نه اخروی

در حقیقت این دزد نابکار با رخنه در لوح اطلاعاتی سیاره زهره و با شکستن کدهای محرمانه آن، برنامه گردش مداری این سیاره را بازنویسی کرده است!و این شیطنتی است که قطعاً بیرون از قدرت،نظارت و اراده الهی نبوده است اما آن ملعون برای فریب بشریت این کار را نتیجه توانائی و اقتدار خودش می داند و همواره ستاره پنج پر را به یادآور این مانورهای پنجگانه سیاره زهره،نماد قدرت خود معرفی می کند، چراکه او معتقد است؛

"درجائیکه تمامی کائنات مانند یک سری بچه محصل اتو کشیده و درسخوان، مرتب و منظم به قوانین الهی گردن نهاده و اجرای امر می کنند،تنها من جرات جسارت یافتم و این من بودم که شهامت داشتم تا نقض قانون نمایم." 

خدایش لعنت کند.

(ثبت نظرات)

/ 5 نظر / 1048 بازدید
آیدین ولی پور

با سلام، متنی که نوشته اید سراسر دروغ و اشتباه علمی است، این حرکت به حرکت رجعی معروف است و در تمامی سیارات شناخته شده است، خواهشا اینقدر خرافات رو رواج ندین!

حجت

از ته دل آرزو میکنم که موفق باشید... خدا خیرتون بده الهی... از ته دل تشکر میکنم

علی قاسمی

از آیات قران برداشتهای بی ربط ومسخره نکنید

الهام

شک دارم نکته رو درست گرفته باشی داداش! نظرتون راجع به صلیب شکسته هم اینقدر دقیق و مستنده؟ صلیبی که هیتلر ازش استفاده می کرد؟ در مورد مرکاباه تحقیق کنید.

roshan

vaghean k ahmaghaneast : با رخنه در لوح اطلاعاتی سیاره زهره و با شکستن کدهای محرمانه آن، برنامه گردش مداری این سیاره را بازنویسی کرده است!!!!!! chi tahvil mardom midin?