ظهور کفر - ظهور حق !

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

ظهور کفر، مقدمه ای برای ظهور حق –

در ابتدای سخن و پیش از آغاز "شرحی بر علائم نجومی" لازم دیدم تا پرسشی که مکرراً مطرح می گردد و همواره برخی از اذهان را به خود مشغول می نماید، پاسخگو باشم.

سوالی که از بنده پرسیده می شود چنین است ؛

چرا شما اصرار دارید که ابتداء کفر(شیطان)ظهور می نماید؟

ببینید عزیزان، حقیر نیز مانند بسیار دیگری از مشتاقان ظهور حق،دعای فرج می خوانم و آرزو دارم که ارباب و مولایمان هرچه سریعتر به عرصه بیایند و کفر و الحاد را جارو کرده و بجای آن خلعت حق و عدالت را بر تن جهان بپوشانند.

حق آمد و باطل نابود شد،بدرستیکه باطل نابود شدنی است.( بنی اسرائیل - 80)

اما به استناد این آیه ابتداء می بایست که کفر درجایگاه خود مستقر شود،و سپس حق ظهور کرده و آن را نابود نماید.

و مطلب مهم اینجاست که ؛

جهان هنوز از کفر اشباع نشده و کفری که ما هم اینک با آن روبرو هستیم در اندازه ای نیست که حجت نهائی حق برای نابودی آن به میدان بیاید.درحقیقت آنچه که ما امروز بعنوان کفر می شناسیم،تمام کفر نیست! عزیزان کفر می بایست هرآنچه که در توان دارد رو کند و حداکثر قدرت خود را به عرصه بیاورد،و آن زمان است که حق برای نابودی آن به پامی خیزد.عزیزان توجه داشته باشید که این روال همیشگی نبرد بین حق و باطل در تاریخ بوده است.

(چون ساحران و موسی روبرو شدند،ساحران خطاب به موسی)
گفتند؛ای موسی تو(جادوی خود)می افکنی یا ما(جادوی خود)بیفکنیم؟
(موسی)گفت؛(اول)شما بیفکنید! ( طه –  65 و 66)

پس ابتداء می بایست کفر با تمامی قوا درجهان استقرار یابد و سپس حق برای نابودی آن به پاخیزد.

(البته امیدوارم که پس از خواندن این سطور بنده را به وابستگی به انجمن حجتیه یا مسیحیان اوانجلیس متهم نکرده و منتسب ندانید!)

پر واضح است که ما هم مانند همه حق پویان از این رویداد آزاردهنده(استقرارشیاطین در زمین)کراهت داشته و در رنج و عذابیم،اما می بایست بدانیم که این نیز بخشی از نمایش است که الزاماً باید اجرا شود!

و بدیهیست که هیچ تولدی بی درد زایمان امکان پذیر نیست!

"فإن مع العسر یسرا.إن مع العسر یسرا"

پس ما نیز در انتظار چشیدن شهد شیرین پیروزی نهائی حق بر باطل،این تلخکامی را اجباراً تحمل می کنیم.

(ثبت نظرات)

/ 6 نظر / 128 بازدید
رضا

سلام و خدا قوت. نمیشه تند تند مطالب رو بذارید؟؟؟؟؟؟[ناراحت]

مهدی

ببین عزیز دل بابا دی سی مخفف دایرکت کلمبیا است کلمبیا استعاره از خدای جنگه. یعنی جنگیدن برای قدرت .خوب این خیلی خوبه اگه تو ایران شهرهای تهران و شیراز و اصفهان و مشهد که فارس زبونن نسبت به شهرهای اذری مقایسه کنی میبینی که ژیشرفته تر و سطح رفاه بالاتره چرا چون ترکها خر تشریف دارن و نمیتونن مثل خدای جنگ یا دایرکت کلمبیا از حق خودشون دفاع کنن مثلا خشک شدن دریاچه ارومیه و فاجعه زیست محیطی اصلا مهم نیست برای مجلس اسلامی.و هزار تا مثال دیگه این حرفایی که تو داری میگی به خاطر بی سوادیته یا روحیه ماجراجویی با تخیل بالا ادمهای مثل تو امریکا هدفمند هدایت میشن تا از استعدادشون تو فیلم سازی استفاده بشه ولی تو ایران هیچ گوهی نمیشین.

ﺳﺎﻣﯽ

www.downloadkitab.blogsky.com/1389/08/23/post-196/ ﺳﻼﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ وب ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﻡ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﻧﻮﺷﺘﻪ. ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻇﻬﻮﺭ ﻫﺴﺖ ﺍﮔﻪ ﻭﻗﺖ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺨﻮﻧﯿﺪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﯽ‌ﺷﻢ ﻧﻈﺮﺗﻮﻧﻮ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬﺶ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺍﻟﻠﻬﻢ ﻋﺠﻞ ﻟﻮﻟﯿﮏ ﺍﻟﻔﺮﺝ [فرشته]

ﺳﺎﻣﯽ

ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺍﯾﻦ ﺣﺪﯾﺚ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺑﺎﺍﺍﺍﺍﺷﻪ....[ناراحت]

شهروز

به نظر من این داستان خیلی مشکوکه : نظر شما چیه.... به گزارش نیو ادز نیوز بالاخره پس از مدتها شرکت پپسی توانست طرح تبلیغاتی خود برای تاباندن لوگوی پپسی بر روی کره ماه را که با مخالفت سازمان محیط زیست ملل متحد یو.اِن.ئی.پی مواجه بود را به مرحله ی اجرا برساند . بر اساس این برنامه اولین پروژه ی آزمایشی تابش نور بر سطح کره ی ماه در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۲ (۱۶ خرداد ۹۱) در منطقه خاور میانه که شرایط مناسب تری را برای انجام این کار دارا میباشد انجام خواهد شد زمان دقیق این پدیده غیرطبیعی و جالب شامگاه شانزدهم ژوئن به وقت ایران در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه است که در سرتاسر ایران نیز به صورت کامل قابل رویت خواهد بود . مدت تابش احتمالا تنها حدود ۱۵ دقیقه به طول خواهد انجامید در صورت موفقیت کامل پروژه ، این طرح تبلیغاتی به صورت رسمی در نقاط دیگر جهان توسط شرکت پپسی و احتمالا دیگر غول های عرصه ی تجارت جهانی اجرا خواهدت

قلی

خانواده بی اصالت خودتی فرض کن که ادم هایی مثل تو تو ارکان حکومتی دولتی باشن نتیجش میشه تفاوت و اختلافات قومیتی - تورم- عقب ماندگی صنعتی - بیکاری - بی ارزش شدن پول - فسادهای اداری - حکومت دیکتاتوری انزوای جهانی بعدش میگید خوب اخرالزمان دیگه . خدا رو شکر ادم هایی مثل تو تو ارکان دولتی ما نیستند و همشون از علوم اقتصادی اجتماعی مدیریت روانشناسی و فناوریهای نو بهرمندند.و این رو میدونن که بحث رو این مسائل مشکلی رو حل نمیکنه چی دارم میگم بابا مرگ بر امرکا